Love Song – następny premierowy fragment „The Cure Łódź Multicam”

„The Cure Łódź Multicam” zostanie udostępniony za darmo 20 października w kilku wersjach. Pliki nie będą wcale małe, za to nieskompresowane, co będzie przenosić się na najlepszą, jaką udało nam się uzyskać jakość obrazu. Trzeba się będzie więc trochę natrudzić, by potem śmiało oglądać na kilkudziesięcio calowych ekranach telewizorów itp.

Najlepszą jakościowo wersją filmu, tą w której ustawiliśmy wszystkie parametry w pozycji max nazwaliśmy na potrzeby Multicamu „FullHD”. Ma objętość aż 25,9GB. Można więc będzie ją trzymać na nośnikach typu pendrive, czy na płycie Blu-Ray.

Nieco tylko gorsza będzie wersja HD1080p30, która zajmie 15,9GB. Przygotujemy też jej wersję podzieloną, podobnie jak DVD, na trzy fragmenty koncertu (odpowiednio 4,47GB; 4,87GB i 6,53GB) czyli wielkości odpowiednie np. na dwuwarstwowe płyty DVD).

Pozostałe dwie, te o „najgorszej” rozdzielczości to HD720 (9,73GB) i 3xDVD (łącznie ok. 10,5GB). Wersja DVD będzie oczywiście wzbogacona o menu.

Obecnie cały czas myślimy nad najlepszym sposobem udostępnienia Wam filmu. Prosimy o kontakt osoby, które dysponują przestrzenią dyskową/serwerami. Lub o przekazanie informacji swoim znajomym, którzy się takimi rzeczami zajmują. Być może uda nam się wspólnie pomóc innym w możliwie jak najłatwiejszym zdobyciu „The Cure Łódź Multicam”?

Tymczasem publikujemy kolejną perełkę z Łodzi. Tego utworu chyba nie trzeba nawet przedstawiać…

 


THE CURE ŁÓDŹ MULTICAM


 

 

Dostępny za darmo od 20 października 2017 / Available free 20 Oct 2017

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone