MULTICAM z koncertu w Łodzi

TA STRONA JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO. ZAJRZYJ PONOWNIE…

Posted by The Cure PL on Sunday, 4 June 2017

To trochę tak, jakby na nowo ogłaszać ich koncert… Tak, The Cure wystąpią w tym roku dla Was jeszcze raz. Będziemy mogli przeżyć wieczór z 20 października 2016 ponownie, tym razem z kilkudziesięciu miejsc łódzkiej Areny. Na razie bez podawania żadnych dat, bo jeszcze trochę przyjdzie poczekać. Ale właśnie rozpoczęliśmy powolne składanie setek Waszych nagrań video w jeden "THE CURE ŁÓDŹ MULTICAM". Ponieważ na razie istnieje możliwość edycji, to nadal prosimy o kontakt wszystkie osoby, które nagrywały filmy telefonem/aparatem a jeszcze nie przesłały do nas swoich plików. Warto zaznaczyć, że wszyscy ci, którzy przysłali do nas swoje nagrania z koncertu, będą mogli obejrzeć "The Cure Łódź Multicam" nieco wcześniej. Film najpierw zostanie udostępniony osobom, które podzieliły się z nami i nadesłały swoje pliki video. Niezależnie od tego, czy wykorzystaliśmy je później w filmie, czy nie. #thecure #thecurepl #lodz #łódź #multicam #film #atlasarena #thecuretour2016 #rock #pop #indie #goth #punk #postpunk #music @thecure @thecureofficial

A post shared by The Cure PL (@thecurepl) on

Jesteśmy w trakcie tworzenia „The Cure Łódź Multicam”, a ponieważ naszym celem jest, żeby było to coś więcej niż „kolejny składak na YouTube”, przygotowanie tego filmu wymaga czasu i Waszej pomocy. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które nagrywały, a jeszcze nie przysłały do nas plików. Pełne utwory, lub tylko fragmenty – bez znaczenia.

„The Cure Łódź Multicam” nie jest projektem komercyjnym i będzie dostępny do pobrania za darmo na stronie www.thecure.pl, a wszystkie osoby, które podzieliły się z nami swoimi nagraniami zostaną wymienione na końcu filmu.

Przy wysyłaniu do nas plików polecamy serwis WeTransfer.com
A pobierając aplikację (Android) lub aplikację (iOS) pliki można wysłać prosto ze swojego telefonu.
Można również wykorzystać mega.nz
oraz każdy inny serwis hostingowy.

Premiera: 20.10.2017.

***
This will be a full coverage of The Cure show at Atlas Arena in Lodz.  If you have filmed this concert, you’re still on time to contribute to this project. Please contact us:multicam@thecure.pl

„The Cure Łódź Multicam” will be released on 20 Oct 2017 and available for free download here, on this site.

***

 

Zakończyliśmy zbieranie materiałów wideo na „The Cure Łódź Multicam”

 

***

Materiały video nadesłane do nas, są przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby Multicamu. Nie wymieniamy się nimi za inne nagrania itd.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone