MULTICAM z koncertu w Łodzi

TA STRONA JEST AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO. ZAJRZYJ PONOWNIE…

To trochę tak, jakby na nowo ogłaszać ich koncert… Tak, The Cure wystąpią w tym roku w Waszych domach. Będziemy mogli przeżyć ten wieczór jeszcze raz, tym razem z kilkudziesięciu miejsc łódzkiej Areny. Na razie bez podawania żadnych dat, bo jeszcze trochę przyjdzie poczekać. Ale właśnie rozpoczęliśmy powolne składanie setek Waszych nagrań video w jeden "THE CURE ŁÓDŹ MULTICAM". Ponieważ na razie istnieje możliwość edycji, to nadal prosimy o kontakt wszystkie osoby, które nagrywały filmy telefonem/aparatem a jeszcze nie przesłały do nas swoich plików. Warto zaznaczyć, że wszyscy ci, którzy przysłali do nas swoje nagrania z koncertu, będą mogli obejrzeć "The Cure Łódź Multicam" nieco wcześniej. Film najpierw zostanie udostępniony osobom, które podzieliły się z nami i nadesłały swoje pliki video. Niezależnie od tego, czy wykorzystaliśmy je później w filmie, czy nie. #thecure #thecurepl #lodz #łódź #multicam #film #atlasarena #thecuretour2016 #rock #pop #indie #goth #punk #postpunk #music @thecure @thecureofficial

A post shared by The Cure PL (@thecurepl) on

Jesteśmy w trakcie tworzenia „The Cure Łódź Multicam”, a ponieważ naszym celem jest, żeby było to coś więcej niż „kolejny składak na YouTube”, przygotowanie tego filmu wymaga czasu i Waszej pomocy. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które nagrywały, a jeszcze nie przysłały do nas plików. Pełne utwory, lub tylko fragmenty – bez znaczenia.

„The Cure Łódź Multicam” nie jest projektem komercyjnym i będzie dostępny do pobrania za darmo na stronie www.thecure.pl, a wszystkie osoby, które podzieliły się z nami swoimi nagraniami zostaną wymienione na końcu filmu.

Przy wysyłaniu do nas plików polecamy serwis WeTransfer.com
A pobierając aplikację (Android) lub aplikację (iOS) pliki można wysłać prosto ze swojego telefonu.
Można również wykorzystać mega.nz
oraz każdy inny serwis hostingowy.

Premiera: 2017.

***
This will be a full coverage of The Cure show at Atlas Arena in Lodz.  If you have filmed this concert, you’re still on time to contribute to this project. Please contact us:multicam@thecure.pl

„The Cure Łódź Multicam” will be released later this year and available for free download here, on this site.

***

Postęp w zebranych materiałach: stan na dzień 1/4/2017

PRZED KONCERTEM

PLAINSONG
PICTURES OF YOU
CLOSEDOWN
HIGH
A NIGHT LIKE THIS
THE WALK
PUSH
INBETWEEN DAYS
BOYS DON’T CRY
CHARLOTTE SOMETIMES
THE END OF THE WORLD
LOVESONG
FRIDAY I’M IN LOVE 
JUST LIKE HEAVEN
THE LAST DAY OF SUMMER
WANT
FROM THE EDGE OF THE DEEP GREEN SEA
ONE HUNDRED YEARS
DISINTEGRATION

PRZERWA 1

IT CAN NEVER BE THE SAME
BURN
A FOREST

PRZERWA 2

SHAKE DOG SHAKE
FASCINATION STREET
NEVER ENOUGH
WRONG NUMBER

PRZERWA 3

THE LOVECATS
LULLABY
THE CATERPILLAR
CLOSE TO ME
WHY CAN’T I BE YOU?

PO KONCERCIE

***

Materiały video nadesłane do nas, są przeznaczone tylko i wyłącznie na potrzeby Multicamu. Nie wymieniamy się nimi za inne nagrania itd.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone