Hyde Park w Multikinie

Część z Was już o tym wie, część dowie się dopiero z tego wpisu. Gdy tylko ukazała się wiadomość, że film Tima Pope’a dokumentujący rocznicowy koncert The Cure – ukaże się w kinach na całym świecie, również w naszym kraju zaczęto zastanawiać się, w których kinach będzie można ten film zobaczyć.

Przypomnijmy, chodzi o zapis występu, który miał miejsce 11 lipca 2018 roku w lodnyńskim Hyde Parku. Całe wydarzenie było okazją do świętowania 40 rocznicy powstania zespołu. Zanim na scenie wystąpił zespół The Cure, zagrali ich przyjaciele, między innymi The Twilight Sad, Interpol, Editorsi, Slowdive, a także zespół Ride.

Z przyjemnością informujemy, że koncert z Hyde Parku będzie można obejrzeć na ekranach 12 kin sieci Multikino już 18.07.2019 o godzinie 20.00, a nasza strona jest patronem medialnym tego wydarzenia. Kina są rozłożone tak, że praktycznie fani z całej Polski nie powinni mieć daleko do kina, które będzie wyświetlało ten długo oczekiwany film.

Miasta, w których zobaczymy The Cure na wielkim ekranie, w jakości 4K i z przestrzennym dźwiękiem to:

 • Multikino Szczecin
 • Multikino Gdańsk
 • Multikino Poznań 51
 • Multikino Łódź
 • Multikino Warszawa Ursynów
 • Multikino Warszawa Złote Tarasy
 • Multikino Lublin
 • Multikino Wrocław Pasaż Grunwaldzki
 • Multikino Katowice
 • Multikino Zabrze
 • Multikino Kraków
 • Multikino Rzeszów

Tutaj możecie zobaczyć oficjalną stronę Multikina dotyczącą tego wydarzenia.

Bilety w cenach od 25 PLN + opłata rezerwacyjna, można zakupić na poniższej stronie:

Oto oficjalny zwiastun filmu Tima Pope’a

Przypomnijmy, że w Multikinach mogliśmy już oglądać koncerty takich zespołów jak Muse, Queen, Rammstein, czy Take That.

Śledźcie naszą stronę i nasze profile na mediach społecznościowych, ponieważ szykujemy dla Was konkursy, gdzie nagrodami będą wejściówki na pokazy 18 lipca.

Informacje o spółce Multikino:

Multikino to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Od 2013 roku należy do Grupy VUE Entertainment – lidera na europejskim rynku kinowym, znanego
ze stosowania zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Obecnie Multikino jest operatorem 31 kin w 26 miastach Polski z łączną liczbą 250 ekranów. W sierpniu 2007 r. otworzyło wyjątkowe kino w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 9 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 777 osób z największym w Europie ekranem przystosowanym do projekcji cyfrowej (prawie 300 m2). Grupa jest również operatorem kin w Rydze oraz Wilnie. Od 2017 r. Multikino jako jedyna sieć kinowa w Polsce poszerzyła ofertę również o pokazy w technologii VR  (Virtual Reality). Multikino VR by Samsung działa w 4 obiektach: Multikino Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Targówek, Szczecin oraz Poznań Malta.

Multikino to zdecydowanie więcej niż kino. Oferuje zarówno największe i najbardziej oczekiwane premiery filmowe, jak i koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak: Mistrzostwa Świata, Europy czy Liga Mistrzów, transmisje oper i baletu w jakości HD, retransmisje teatrów brytyjskich. W swojej ofercie ma ponadto specjalne pokazy filmowe dla kobiet „Kino Na Obcasach”, dla rodziców z niemowlakami „Multibabykino”, a także w weekendy poranki dla najmłodszych. Multikino przygotowało ponadto bogaty program skierowany do szkół pod nazwą Akademia Filmowa Multikina.

Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce, w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage oraz Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D Multikino należy do grona światowych liderów kinowej cyfryzacji, czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej. Sieć z powodzeniem prezentuje filmy oraz wydarzenia specjalne, także w technologii 3D.

Do góry