Pictures Of You – czyli kolejne obrazy „The Cure Łódź Multicam”

Do premiery „The Cure Łódź Multicam” coraz bliżej. Zgodnie z zapowiedzią, wcześniej dostęp do filmu otrzymają wszystkie osoby, które nadesłały swoje nagrania. Linki zostaną wysłane na wszystkie zarejestrowane adresy e-mail.

Zanim to jednak nastąpi chcielibyśmy ponowić apel do osób, które mogłyby zaoferować darmowy hosting dla naszych plików.

Po wpisie sprzed dwóch tygodni znaleźliśmy jeden serwer, na którym czeka już wersja DVD. Przydałby się kolejny np. dla wersji HD1080. Ułatwi to wszystkim, szybkie i darmowe pobranie filmu. Trwa właśnie powolne wgrywanie plików na serwisy hostujące tj. Mega.nz, Rapidu.net, czy Pobierz.to. Oferują one darmowe pobieranie, ale przy niskich transferach. Opcje płatne (dostęp można wykupić nawet na jeden dzień) pozwala na bardzo szybki download. Jednak skoro założyliśmy, że „The Cure Łódź Multicam” będzie od początku do końca darmowym projektem, to prosimy o propozycje i kontakt osoby, które mogą zaoferować przestrzeń dyskową nawet na czas określony. Piszcie na adres:marcin@thecure.pl

Wracamy do koncertu. Niedziela, godzina 20, a to oznacza, że czas na następną premierę. Pictures Of You – drugi w kolejności utwór (otwarcie zostawiamy Wam na seans), który mogliśmy usłyszeć w Łodzi. Zresztą Disintegration był najszerzej zaprezentowanym albumem podczas tego wieczoru. Mogliśmy usłyszeć aż siedem utworów z tej płyty.

Po Lullaby i Lovesong, które zaprezentowaliśmy wcześniej, dzisiaj pora na Pictures Of You…

 


THE CURE ŁÓDŹ MULTICAM


 

 

Dostępny za darmo od 20 października 2017 / Available free 20 Oct 2017

 

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone