The Cure zagrali w Toronto

21:00 Już dzisiaj w nocy  6/7.09.2014, The Cure wracaja na scenę. Za kilka godzin – już w niedzielę czasu polskiego zespół zakończy pierwszy dzień festiwalu Riot.

0:19 Przy okazji relacji z koncertów The Cure staramy sie wynajdywac rzeczy, na które raczej nie poswiecilibysmy osobnego newsa. Tym razem zastanawialismy sie dosyc dlugo, ale do rzeczy… Eska Rock wybrala 10 najsmutniejszych rockowych „kawalków”. Jak juz sie domyslacie, znalazlo sie tam tez miejsce dla The Cure i choc towarzystwo jest zacne: m.in. Eric Clapton, Radiohead, Led Zeppelin, Rolling Stones. I choc mialo byc depresyjnie, to sam opis, przeciwnie, zdecydowanie nas rozbawil…

„The Cure nie słyną raczej z pełnych słońca i zabawy piosenek. Przeciwnie. To jeden z najsmutniejszych zespołów, a Robert Smith słynie z muzyki niemalże depresyjnej. Pictures Of You napisane po frustrackim zdemolowaniu mieszkania i odnalezieniu zdjęcia żony to kwintesencja tego stylu.”

A Wy w jakim stylu demolujecie mieszkanie?

0:27 Piotrek, jeden z czytelników thecure.pl zaprasza 4 pazdziernika do warszawskich klubów Chmury i Hydrozagadka na 24 Henschke Festival.

0:29 W dzisiejszym, w zasadzie juz wczorajszym telewizyjnym szoł „Mam talent” usłyszec mozna było w tle znajome dzwieki „Cold”. Cieplej sie od razu zrobilo… (Dzieki Dariusz)

1:12 Na rozgrzewke przed koncertem proponujemy Wam The Cure w wersji jakiej pewnie jeszcze nie slyszeliscie…

Do pobrania w formacie mp3 tutaj

1:14 The Cure wyjda na scene o godz. 3 w nocy polskiego czasu…

***

The Cure zagrali:

Shake Dog Shake,
Fascination Street,
alt.end,
Play For Today,
Just Like Heaven,
From the Edge of the Deep Green Sea,
Pictures of You,
Lullaby,
High,
Hot Hot Hot!!!,
Wrong Number,
The Walk,
Lovesong,
Mint Car,
Push,
Inbetween Days,
Friday I’m In Love,
Doing the Unstuck,
Bananafishbones,
Want,
Hungry Ghost,
One Hundred Years,
Give Me It

Bis:

Close To Me,
Why Can’t I Be You?,
Boys Don’t Cry.

***

Kolejny koncert The Cure za tydzien, w nocy z niedzieli na poniedzialek naszego czasu.