Słupsk, Domówka 28.11.2014

Zamieszczamy nadeslana przez Artura relacje ze „zlotu fanów The Cure”, czyli dawno zapomnianej formuly organizowanych w Polsce imprez. O tym co sie dzialo w przeszlosci mozecie poczytac na thecure.pl w dziale IMPREZY. A teraz krótka relacja z tego co wydarzylo sie w Slupsku w ostatni piatek listopada…

„Hej wszystkim. Powróciłem po voyage’ach ze Słupska przez Gdańsk, Toruń, Łódź do Poznania i kilka małych słów wielkiego uznania dla olbrzymich duchem sercem oraz zaangażowaniem, tym bardziej, iż The Cure nie dla każdego z członków grupy „Partyzantów 18” jest tym pierwszym jedynym bandem!

Moc uznania dla chłopaków, którzy włożyli mnóstwo pracy kosztem własnego czasu, mnóstwem prób, doborem instrumentów, własnych pieniędzy, a przy tym starali nie zaniedbywać swoich najbliższych i przyjaciół!

Ludzie, to naprawdę spektakularne show godne uznania i najlepszy koncert na jakim byłem a w tym roku będąc na ponad 25 – nie zliczę!

Wiem, The Cure to ma pasja, idea, filozofia, miłość… Jednak biorąc pod uwagę, iż nie lubię cover’ów ma opinia jest obiektywna. Każdą kompozycję czułem przez skórę ciała, duszę i umysł… dotarli chłopcy z Partyznató18 prawie tam, przed wrota tego, gdzie i udało się połechtać me tchnienie a dotrzeć potrafi jeno The Cure. Brawo!!!

Tym, którzy powymyślali mnóstwo sposobów by nie przybyć, mogę jedynie napisać by wyrywali sobie włosy z głowy, zęby z twarzy i sa nie godni bycia fanami! To w wielkim skrócie, pierwsze koty za płoty. Nadzieją, iż zorganizujemy kolejny zlot już niebawem jak wszystko się dobrze potoczy. Miałem wrażenie, iż w pewnym momencie było z 200 osób ponieważ to otwarty klub, gdzie „kasjer” chodzi z puszką, jak już jest po koncercie. Mej twarzy wyraz z owego show wszystko wyraża…”

 

Adonais
https://www.facebook.com/groups/adonaicure/

Zespól zagral tego wieczoru: 17 SECONDS, OTHER VOICES, FAITH, LULLABY, LOVE SONG, FASCINATION STREET, PLASTIC PASSION, FRIDAY I’M LOVE (akustycznie), IN YOUR HOUSE (instrumentalnie, 14 letni perkusista z publiczności), JUST LIKE HEAVEN (instrumentalnie z rozśpiewana publicznoscia), BOYS DONT CRY, THE DROWNING MAN, A FOREST (angielsko-polski tekst). I na bis: LULLABY, FASCINATION STREET, BOYS DON’T CRY.

Wkrótce zamiescimy materialy wideo ze slupskiej imprezy.