Znamy datę premiery „The Cure Łódź Multicam”

Zakończyliśmy zbieranie materiałów z łódzkiego koncertu The Cure. Jest tego ponad 350GB, choć oczywiście nie wszystko zostanie wykorzystane w filmie. Chcieliśmy jednak mieć duży wybór i stworzyć Multicam o jak najlepszej jakości dźwięku i obrazu. Dzięki temu koncert The Cure z Łodzi będziemy mogli obejrzeć jeszcze raz, ale nie w formacie YouTube na laptopie, ale na dużym ekranie. Dziękujemy jeszcze raz tym kilkuset osobom, które odpowiedziały na nasz apel i przysłały swoje nagrania.

 

Posted by The Cure PL on Sunday, 4 June 2017

***
Pierwsze fragmenty filmu będzie można zobaczyć na thecure.pl po zakończeniu naszej serii „3CDeluxe”. Przypomnimy o tym też na naszych portalach społecznościowych, a osoby, które nadesłały do nas swoje materialy wideo powiadomione zostaną równiez mailowo. Wszyscy, którzy współtworzyli film zobaczą też więcej jego fragmentów i będą mogli pobrać cały film „The Cure Łódź Multicam” nieco wcześniej, niż w dniu oficjalnej premiery.

A w międzyczasie: fragmenty filmu, zwiastuny, plakaty, oryginalna setlista z Łodzi oraz okładki DVD/BR do pobrania i wydrukowania.