Pierwszy numer fanzinu PUSH

Ukazał się pierwszy numer nowego fanzinu PUSH. To nieoficjalne wydawnictwo, część większego projektu, powstającego dokumentu o zagorzałych fanach The Cure, podróżujących za zespołem.

Od The Dream Tour w 2000 roku, po The Cure Tour 2016 odkrywamy, dlaczego fani wyruszają za każdym razem w trasę, jakie szalone rzeczy robią i jak powstają długotrwałe przyjaźnie. Tournee nie jest tylko dla zespołu, ale także dla ich fanów, którzy są jej częścią. Dla tych, którzy również tworzą historię zespołu i kochają te chwile. Nawet jeśli jest do przebycia 600 km w ciasnym samochodzie w drodze na kolejny koncert.

Numer #1 „PUSH – A Cure Fanzine” – „Sugargirl” – premierowy z zapowiadanych kilku numerów, właśnie się ukazał. Każdy skupi się na innym temacie. Pierwszym są wypieki. Autorzy zebrali od fanów przepisy na wypieki inspirowane The Cure, a także różne prace graficzne i historie opowiedziane przez fanów, które ostatecznie znajdą się na filmie dokumentalnym, zatytułowanym właśnie „PUSH”.

Podczas imprez fanów przy okazji londyńskich koncertów The Cure w 2016 roku, Charlotte White z Restauration Cake przyniosła wszystkim wspaniałe domowe babeczki z wizerunkiem Roberta Smitha. To było znakomite. Tak powstał pomysł na pierwszy numer „PUSH”. Fanzina, w którym dzielimy historie i przygody związane z The Cure.

PUSH można zamówić on-line w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii w cenie $4.99 + przesyłka. Jednak autorzy oferują też indywidualną wysyłkę wszystkim zainteresowanym. Wystarczy napisać na adres: [email protected]

Wspomniani sprzedawcy on-line to: Rough Trade i Remixed Gifts (tutaj również dostępne znaczki i naklejki)

Instagramowy profil PUSH – A CURE FAN DOCUMENTARY (jak również ponad 30 innych) możecie śledzić w strumieniach social media w dolnej części strony główniej thecure.pl.