The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London 18 lipca 2019 roku na wielkim ekranie Multikina!

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów The Cure! Już 11 lipca premiera kinowego muzycznego widowiska „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”, czyli zapis wyjątkowego koncertu jednego z najważniejszych zespołów w historii.

Cztery dekady, niezliczona ilość piosenek, jeden lipcowy wieczór w londyńskim Hyde Parku. Od „Lovesong” do „Lullaby”, od „Boy’s Don’t Cry” do „Burn”, od „Fascination Street” po „Friday I’m In Love” – Robert Smith, Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O’Donnell i Reeves Gabrels zabiorą Was w magiczną podróż w czasie. Nad tym występem rozpływały się wszystki emedia, w tym The Independent, którzy przyznał koncertowi pięć gwiazdek i nazwał show „doskonałym zestawem hitów”.

Wokalista The Cure, Robert Smith zdradził, że „To był naprawdę doskonały sposób na uczczenie czterdziestolecia zespołu. To był wspaniały dzień, którego nikt z nas nigdy nie zapomni”. Gwarantujemy takie same doznania u widzów Multikina – to bajeczne doświadczenie filmowe obejrzycie w krystalicznej jakości z najczystszym dźwiękiem, który miksował m.in. sam wokalista w słynnym studiu Abbey Road.

Reżyser Tim Pope współpracował z Robertem przez większość czasu jego kariery z The Cure. Wcześniej, w 1986 roku, nakręcił kultowy film koncertowy „In Orange”, rejestrując występ zespołu na taśmie 35mm. Pope dodaje: „Chciałem, żeby widzowie mieli wrażenie, że są w samym środku akcji, w samym sercu muzyki. Nasz film naprawdę oddaje prawdziwą moc i pasję The Cure”.

The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London będzie można zobaczyć 18 lipca 2019 roku o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino.

Zapraszamy na specjalną stronę poświęconą temu wydarzeniu, którego nasza strona jest patronem medialnym