W PIERWSZYM RZĘDZIE: Zobacz fragmenty z drugiego koncertu The Cure w Atlancie [VIDEO]

Drugi koncert w Atlancie za nami. Zarazem był to przedostatni czerwcowy koncert wiosenno-letniej części trasy Songs Of The Lost World 2023. Tak bardzo chcielibyśmy napisać już o tym, że płyta z której pięć utworów można było usłyszeć wczorajszego wieczoru, zostanie wydana.

Ale nadal nie możemy. Za to możemy napisać, że Smith raz jeszcze postanowił pobawić się w Miksera. Tak jak to zwykle bywało, druga noc w tym samym miejscu dawała nadzieję na inne utwory. Z najrzadziej granych utworów maszyna losująca Smitha wybrała tym razem Like Cockatoos i Kyoto Song. Ten pierwszy został zagrany po raz trzeci , a ten drugi ósmy raz.

W pierwszym bisie postawiono na Want, At Night, Plainsong i Disintegration. Zabrakło wyczekiwanych przez wielu fanów Prayers For Rain.

W drugim bisie, w ramach niespodzianki zagrano dopiero po raz trzeci Hot Hot Hot!!! Ta piosenka zastąpiła Six Different Ways zagrane poprzedniego wieczora.

Był to też już dziesiąty z kolei wieczór z Why Can’t I Be You? Jednocześnie był to pierwszy raz gdy te dwie piosenki zostały wykonane na jednym koncercie.