Reedycja albumu The Cure „Paris” już oficjalnie w marcu

O wznowieniu koncertowego albumu „Paris” pisaliśmy w połowie lutego. Dzisiaj Zespół potwierdził oficjalnie plany dotyczące jego wznowienia.

Ostatnie reedycje dyskografii The Cure to tytuły z ery „Wish„. Sam album ukazał się najpierw w limitowanej wersji w listopadzie 2022 roku, a na czarnych krążkach już na początku 2023. Potem w kwietniu kolorowy „Show” specjalnie na Record Store Day. Na zwykłe wydanie trzeba było czekać aż do września.

„Paris” będzie zamknięciem reedycji katalogu z tamtego okresu. Oba albumy koncertowe ukazały się prawie jednocześnie, we wrześniu i październiku 1993 roku. Teraz ta przerwa była znacznie dłuższa. „Paris” ma pojawić się w sprzedaży 22 marca 2024. Oczywiście, tak jak oryginał, na płycie CD oraz na dwóch płytach winylowych, ale też z dwoma dodatkowymi utworami „Shake Dog Shake” i „Hot Hot Hot!!!”. Całość ma być zremasterowana oczywiście przez Roberta Smitha.

STRONA 1
Shake Dog Shake
The Figurehead
Play For Today

STRONA 2
At Night
In Your House
One Hundred Years

STRONA 3
Apart
Lovesong
A Letter To Elise

STRONA 4
Catch
Charlotte Sometimes
Dressing Up
Close To Me
Hot Hot Hot!!!

Za płytę CD zapłacimy €9,99, a za podwójny winyl €46,99. Warto jeszcze dodać, że wydanie albumu z 1993 roku na dwóch płytach winylowych osiąga ceny od około półtora do nawet 2 tys. złotych.