Wracamy!!!

Miała to być chwilowa przerwa. Ale jak to w przypadku thecure.pl bywało już wcześniej, nie dni, nie tygodnie, a miesiące musiały upłlynąć żeby wrócić do życia na nowo. Ale za to w nowej odsłonie.

A zatem co nowego? W zasadzie nic. Albo nawet jeszcze mniej… Całą masę materiałów nagromadzonych przez te wszystkie lata postanowiliśmy trzymać na razie w zamkniętych archiwach i zamieszczać po kolei jeszcze raz. Wiemy, że dużo osób nie czytało publikowanych wiele lat temu tekstów. Teraz będzie okazja, żeby je w łatwy sposób znaleźć. Zaczniemy Waszymi relacjami z koncertów The Cure z lat 1989-2009.

W kwietniu lub maju natomiast, z okazji 20-lecia wydania albumu „Wish” i jego wznowienia „Wish- Deluxe Edition”, być może powtórzymy to samo, co w roku 2009 z albumem „Disintegration” i „The Prayer Tour”. (Już teraz prośba o przysyłanie wszelkich Cure’owych materiałów z 1992 roku na adres: [email protected])

Oczywiście na stronie zawsze (i przede wszystkim) będziecie mogli znaleźć najnowsze informacje o tym co się dzieje w zespole i wokół niego. A rok 2012 zapowiada się wyjątkowo ciekawie.  Liczymy też na niezliczone ilości Waszych komentarzy pod każdą zamieszczoną wiadomoscią.

Witajcie ponownie!

Załoga thecure.pl

Marcin Marszalek ([email protected])
Jacek „Nevyn” Brzozowski ([email protected])
Marcin „Kruk” Nowicki ([email protected])