LatAm2013: Sao Paulo, Anhembi

Przed nami dziś w nocy drugi koncert południowoamerykańskiej trasy „LatAm 2013”. Zespół jest już w Sao Paulo.

 

Scena w Sao Paulo przygotowana już na występ The Cure..

Koncert pierwotnie miał odbyć się na stadionie w dzielnicy Sao Paulo, Morumbi. Robert Smith na oficjalnej stronie napisał: „Przepraszamy, jeśli przeniesienie koncertu z Morumbi do Anhembi kogoś zbulwersowało. Szczególnie tych, którzy zakupili wcześniej bilety. Oczywiście skonsultowano z nami ten ruch i postaraliśmy się zapewnić uczciwą zamianę biletów w związku z nowym podziałem widowni. Jeszcze raz przepraszamy tych wszystkich, którzy poczuli się pokrzywdzeni w jakikolwiek sposób. Co jest pocieszające? Nowa lokalizacja wydaje nam się lepsza na koncert The Cure.”

Nasz hit na sobotę. Z dedykacją dla wszystkich oczekujących w kolejce na koncert… Cover ten otwiera nasz przegląd przeróbek utworów The Cure przez południowoamerykańskich artystów. Jeśli macie jakieś propozycje, im dziwniejsze tym lepsze, przyślijcie plik lub link na adres:[email protected].

Koncert w Sao Paulo to też druga odsłona naszego konkursu, w którym do wygrania są książki o The Cure ufundowane przez Wydawnictwo Anakonda. Dzisiejsze pytanie dotyczy jednak innego tytułu: Jak nazywa się autorka opowiadania „Charlotte Sometimes” i gdzie obecnie mieszka?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem:[email protected] do końca trwania koncertu The Cure w Sao Paulo. Odpowiedź i kolejnego zwyciezcę (lub zwyciężczynie) naszego konkursu podamy jutro, poniżej.

Koncert The Cure rozpocznie się o godz. 1:00 w nocy naszego czasu. Wcześniej na scenie wystąpią zespoły Lautmusik i Herod Layne.

***

The Cure zagrali:

Tape/Open
High
The End of the World
Lovesong
Push
Inbetween Days
Just Like Heaven
From the Edge of the Deep Green Sea
Pictures of You
Lullaby
Fascination Street
Sleep When I’m Dead
Play For Today
A Forest
Bananafishbones
Shake Dog Shake
Charlotte Sometimes
The Walk
Mint Car
Friday I’m In Love
Doing the Unstuck
Trust
Want
The Hungry Ghost
Wrong Number
One Hundred Years
End

The Kiss
If Only Tonight We Could Sleep
Fight

Dressing Up
The Lovecats
The Caterpillar
Close To Me
Hot Hot Hot
Let’s Go To Bed
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry
10:15 Saturday Night
Killing An Arab

***

Pytanie konkursowe chyba nie należało do tych ciężkich, patrząc na ilość nadesłanych odpowiedzi. Dodatkowo WSZYSTKIE Wasze odpowiedzi były prawidłowe! A najbardziej prawidłową, czyli tą wylosowaną, przysłała Aleksandra Śródka. Następny konkurs we wtorek wieczorem.

Serwis XYZLive i organizatorzy koncertu Live Music Rocks udostępnili już kilka fotoreportaży z Sao Paulo:

otwarcie bram i wyścig pod scenę
pierwszy support Lautmusik
The Cure

próba dźwięku Lautmusik i pierwsi szczęśliwcy
występ Lautmusik
drugi z supportów Herod Lane
koncert The Cure

The Love Cats z Sao Paulo.