LatAm2013: Asuncion, Jockey Club

W nocy z niedzieli na poniedzialek naszego czasu na pokladzie samolotu The Cure dotarli do Asuncion. Mimo póznej pory przed hotelem Sheraton czekalo na nich kilkadziesieciu fanów. Dzisiaj w nocy The Cure po raz pierwszy wystąpią w Paragwaju.

 

Wczoraj natomiast w Hotel Bourbon w Asuncion miala miejsce konferencja prasowa zespolu.

Odnoszac sie do incydentu opisanego przez brazylijskie media o rzekomej napasci na Roberta Smitha, który mial miejsce kilka dni temu, zespól zapewnil, ze to nie prawda.
Roger O’Donnell: “Zostawmy to. To nie byla napasc a jedynie próba okradzenia nas. Nie zmienia to w zaden sposób naszej opinii o Brazylii.”
Robert Smith: “Mnie tam nie bylo, tylko Simon, Roger i Jason. Dlatego, ze podrózowalem z Rio do Sao Paulo osobno autobusem, kiedy to sie stalo. Bardziej wiec brzmi to dla mnie jako barwne zdarzenie.”

Ponizej w calosci do obejrzenia.

W naszym przedkoncertowym przeglądzie “Kowerów dobrej roboty” specjalnie dziś dla “Loli B” piosenka Pana Kjuracza o… miłości. Śpiewa meksykański artysta o wszystko mówiącym imieniu Merlussa.

Natomiast w Asuncion publiczność będą dziś rozgrzewać zespoły Tribu Sónica (od 1:30 w nocy naszego czasu) i Deliverans (od 2:30).

Dzisiejsze pytanie konkursowe brzmi: W roku 1985 Robert Smith zwierzył się w jednym z wywiadów, że pisze książkę złożoną z opowiadań bez zakończenia. Jak ją wtedy zatytułował?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem:[email protected] od teraz do momentu zakończenia koncertu The Cure w Asuncion. Książkę rozlosujemy wśród wszystkich nadesłanych, prawidłowych odpowiedzi. Nazwisko zwycięzcy podamy następnego dnia, poniżej.

Koncert The Cure rozpocznie się o godz. 3:30 w nocy polskiego czasu.

***

Tape/Open
High
The End of the World
Lovesong
Push
Inbetween Days
Just Like Heaven
From the Edge of the Deep Green Sea
Pictures of You
Lullaby
Fascination Street
Sleep When I’m Dead
Play For Today
A Forest
Bananafishbones
The Walk
Mint Car
Friday I’m in Love
Doing the Unstuck
Trust
Want
The Hungry Ghost
Wrong Number
One Hundred Years
End

Cold
A Strange Day
The Hanging Garden

Dressing Up
The Lovecats
The Caterpillar
Close To Me
Hot Hot Hot!!!
Let’s Go To Bed
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry
10:15 Saturday Night
Killing An Arab

***

Koncert obejrzało 16,000 osób.

Nie ma mocnych na czytelników thecure.pl. Tym razem również nie zanotowano błędnych odpowiedzi, choc tych nadesłanych było nieco mniej niż poprzednio. Nagrodę wylosował Łukasz Myszkowski. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście “The Glass Sandwich”.

Poniżej galerie zdjęc:
Konferencja prasowa
Koncert The Cure – zdjęcia Tigo Musica.
Fani na koncercie w obiektywie Urbana FM.

Pierwsza godzina koncertu w Asuncion była transmitowana na żywo przez Radio Urbana FM.