Dzikie huśtawki temperatur

Dwunasty koncert The Cure w tym roku za nami. Po raz kolejny zespół wystąpił w amfiteatrze na wolnym powietrzu. Po trzech koncertach w Los Angeles, pozostając cały czas w Kalifornii, po 9 latach grupa powróciła do Montain View.

I podobnie jak w 2007 roku wieczór rozpoczął się tymi samymi utworami: Open, alt.end i A Night Like This. Na początku komplet publiczności usłyszał mini set The Head On The Door m.in. z Kyoto Song – zagrane po raz pierwszy na tej trasie. Ale to nie koniec niespodzianek.

Ten koncert był tak różny, jak różna była temperatura w jego trakcie. Od zimna do gorąca. Od Hot Hot Hot!!! do Cold – to kolejna premiera w tym roku. Utwór grany ostatni raz podczas tournee po Ameryce Południowej trzy lata temu, zagrany na bis pomiędzy It Can Never Be The Same i Play For Today.

The Cure przenoszą się teraz do Ridgefield, na przedmieścia Portland w stanie Waszyngton. Być może przeprowadzimy RELACJĘ LIVE z tego koncertu w niedzielę nad ranem. Poinformujemy o tym wcześniej na naszym Facebooku i Twitterze.

Open
alt.end
A Night Like This
Push
In Between Days
Kyoto Song
Screw
The Walk
Let’s Go To Bed
Lullaby
Fascination Street
From the Edge of the Deep Green Sea
Pictures of You
Last Dance
High
Lovesong
Just Like Heaven
Primary
Want
End

It Can Never Be The Same
Cold
Play for Today
A Forest

Step Into the Light
Shake Dog Shake
Burn
Wrong Number

Dressing Up
The Lovecats
Hot Hot Hot!!!
The Caterpillar
Close to Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

***

***

***

Skrót koncertu z Shoreline Amphitheatre

***

 

 

***

Każda strona o koncercie jest aktualizowana wielokrotnie. Dodawane są zdjęcia, materiały wideo i inne. Sprawdź ponownie…