Pierwotna Praga

Praga, to kolejne miejsce, gdzie można było spotkać wielu polskich fanów The Cure. Również Marcin, administrator naszej strony miał okazję do usłyszenia zespołu po raz kolejny. Stolica Czech gościła Roberta Smitha i spółkę już po raz czwarty.

Występ rozpoczał się tym razem od Open. Pierwszą niespodzianką, którą zaserwowano Czechom był Primary, zagrany po raz 3 w czasie europejskiej trasy. Kolejnymi odstępstwami od tradycyjnego zestawu były Sleep when I’m dead, które można było usłyszeć ostatnio w Berlinie, a także Trust, wcześniej zagrane w Hamburgu. To drugi raz, po Oslo, w czasie tej części, gdy te dwa utwory występują razem w głównym zestawie. Tradycyjnie główny zestaw został zakończony End.

Ci, którzy udali się do Pragi zaraz po koncercie łódzkim mogli być zadowoleni, ponieważ mieli okazję do usłyszenia drugi z nowych utworów – Step into the light, który rozpoczał bisy.

Po raz kolejny do bisów wróciło Hot hot hot!!!

Podobnie jak w Łodzi, zagrano jedynie 31 piosenek, czyżby to był nowy limit?

Poniżej przedstawiamy cały zestaw zagrany w Pradze:

Tape / Open,
High,
A Night Like This,
Push,
Inbetween Days,
Primary,
Pictures of You,
The End of the World,
Lovesong,
Lullaby,
The Walk,
Sleep When I’m Dead,
Just Like Heaven,
Trust,
From the Edge of the Deep Green Sea,
One Hundred Years,
End

Step into the Light,
Want,
Burn,
A Forest

Shake Dog Shake,
Fascination Street,
Never Enough,
Wrong Number

The Lovecats,
Hot Hot Hot,
Friday I’m in Love,
Boys Don’t Cry,
Close to Me,
Why Can’t I Be You?

***

Czekamy na Wasze relacje, zdjęcia, filmiki – wszystko to, czym chcecie podzielić się z innymi fanami The Cure w Polsce. Adresy znajdziecie w zakładce thecure.pl/kontakt

***

Przypominamy również o naszym projekcie, szczegóły na thecure.pl/multicam

***

Każda strona o koncercie jest aktualizowana wielokrotnie. Dodawane są zdjęcia, materiały wideo i inne. Sprawdź ponownie…