Gdzie, jak nie w Montpellier?

Gdzie, jak nie w Montpellier, na koncercie kończącym francuskie mini-tournee, fani mieli mieć nadzieję, że stanie się coś niezwykłego? Czy liczyli na niespodzianki? Premiery? Czy mieli może raczej świadomość, że zespół, który wydaje się być już zmęczony trasą, postawi raczej na sprawdzone utwory.

Hala w Montpellier, dokładnie o 21.12 zatrzęsła się w posadach. Pierwszym utworem, którym zostały zaatakowane bębenki zgromadzonych fanów był Shake Dog Shake, po którym mieliśmy Fascination Street i A Night Like This.

The Cure chyba lubią liczbę numer 7, bo po raz kolejny to właśnie 7 utwór jest niespodzianką graną rzadziej niż inne. Tym razem postawiono na Sinking. Kolejną piosenką, która powróciła do zestawu była Charlotte Sometimes, która powraca falami.

Zakończenie typowe dla rozpoczęcia – One Hundred Years i Give Me It.

Bisy nie zaskoczyły, może oprócz tego, że gdzie, jak nie w Montpellier, na ostatnim koncercie na ziemi francuskiej, zgromdzeni fani mieli okazję usłyszeć oba premierowe utwory, zarówno It Can Never Be The Same, jak i Step Into The Light. Był to czwarty taki przypadek w czasie europejskiej trasy.

Poniżej przedstawiamy pełen zestaw zagrany w Montpellier.

Shake Dog Shake
Fascination Street
A Night Like This
The Walk
Push
Inbetween Days
Sinking
Pictures of You
High
Charlotte Sometimes
Lovesong
Just Like Heaven
From the Edge of the Deep Green Sea
One Hundred Years
Give Me It

It Can Never Be the Same
Burn
Play for Today
A Forest

Step into the Light
Want
Never Enough
Wrong Number

The Lovecats
Lullaby
Friday I’m in Love
Boys Don’t Cry
Why Can’t I Be You?

***

Chcielibyście zachować październikowy występ na dłużej? Stwórzmy razem Multicam z Łodzi! Jeżeli jeszcze macie wątpliwości czy przysłać nam swoje filmiki, to obejrzyjcie poniższy film:

Jeżeli Ty lub Twój znajomy nagrywaliście jakieś piosenki w Atlas Arenie, lub nagrywaliście to co działo się przed halą, lub w hali (np. gadżety okołokoncertowe), to zgłoście się do nas. Obecny status z informacją, których nagrań potrzebujemy najbardziej można zobaczyć na stronie http://www.thecure.pl/multicam

***

Prosimy Was o przysyłanie swoich tekstów, a w szczególności RELACJI Z KONCERTÓW, a także wycinków z prasy i wszystkiego, co dotyczy The Cure Tour 2016 do nas, na adresy, które znajdziecie w zakładce thecure.pl/kontakt

***

Każda strona o koncercie jest aktualizowana wielokrotnie. Dodawane są zdjęcia, materiały wideo i inne. Sprawdź ponownie…