Stuletni spacer?

Jednym z gości specjalnych na 15 lecie festiwalu Nova Rock, który odbywał się w austriackiej miejscowości, był zespół The Cure. Oprócz niego na festiwalu można było zobaczyć występy takich gwiazd jak The Smashing Pumpkins, Slayer, Die Arzte, czy Behemoth.

Z tego co sugeruje wybór utworów, można wyciągnąć dwa wnioski, albo na festiwale Robert Smith postanowił nie przemęczać się i nie przygotował zbyt wielu niespodzianek, albo w kolejnych latach możemy spodziewać się powtórki z DVD Festival 2005.

Jeżeli był to Wasz trzeci koncert na trasie, to prawie z zamkniętymi oczami mogliście przewidywać jaki będzie kolejny utwór. Czy to w zestawie głównym, czy też w czasie bisów. Był to też kolejny koncert, który można było obejrzeć na żywo w Internecie.

Prawdę mówiąc, ja wczorajszy stream obejrzałem tylko do Just One Kiss, bo właściwie tylko ten utwór na żywo mnie interesował. Potem, widząc że jest to powtórka z rozrywki, po prostu poszedłem spać. Przez co myślałem, że przegapiłem jedno z najdziwniejszych zagrań zespołu w ostatnim czasie, czyli zagranie The Walk zaraz po…. One Hundred Years. Okazało się jednak, że to tylko chochlik internetowy, a The Walk zagrano w czasie bisu.

Oto wszystkie utwory, które można było wczoraj zobaczyć i usłyszeć:

Shake Dog Shake
Burn
From The Edge Of The Deep Green Sea
A Night Like This
Pictures Of You
High
Just One Kiss
Lovesong
Just Like Heaven
Last Dance
Fascination Street
Never Enough
Wendy Time
Push
Inbeetween Days
Play For today
A Forest
Primary
Want
39
One Hundred Years

Bis:
Lullaby
The Caterpillar

The Walk
Doing The Unstuck
Friday I’m In Love
Close To Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

Kolejny koncert już jutro we Florencji.