Znad zielonego morza. Rozdajemy wejściówki do Multikina w Szczecinie i Gdańsku.

Chorwacja po raz pierwszy pojawiła się na koncertowej mapie The Cure. To, a także najprawdopodobniej fakt, że w niedzielę wystąpią na rodzinnej ziemi w Glastonbury, zaowocowało faktem, że zgromadzeni na festiwalu InMusic pod Zagrzebiem, mieli okazję do usłyszenia lekko zmodyfikowanego zestawu utworów.

Przede wszystkim na początku zabrzmiały charakterystyczne dzwoneczki… Tak, tak, tym razem koncert rozpoczął się od Plainsong. Po raz pierwszy ostatnią piosenką podstawowego zestawu była Disintegration. W czasie całego występu można było usłyszeć siedem utworów z tego trzydziestoletniego albumu.

Oto pelen zestaw utworów zagranych w Chorwacji:

Plainsong
Pictures Of You
High
Just One Kiss
Lovesong
Last Dance
Burn
Fascination Street
Never Enough
From The Edge Of The Deep Green Sea
A Night Like This
Push
In Between Days
Just Like Heaven
Play for Today
A Forest
Primary
Shake Dog Shake
39
Disintegration

Bis:

Lullaby
The Caterpillar
The Walk
Doing The Unstuck
Friday I’m In Love
Close To Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

Jak widać z zestawu, zniknęły Wendy Time, a Shake Dog Shake pojawił się dopiero pod koniec pierwszej części.

Następny koncert już jutro – 28.06 – w belgijskim Werchter.

A teraz obiecany konkurs! Przypominamy, że razem z Multikinem zapraszamy Was na pokaz filmu, który odbędzie się 18.07.2019 w 12 Multikinach w Polsce.

Tym razem mamy podwójne wejściówki dla (umownie) nadmorskich fanów – czyli do Szczecina (tak, wiemy, że nie leży nad morzem) i Gdańska. Do wygrania po jednej podwójnej wejściówce do Gdańska i Szczecina.

Oto pytanie: wymień nazwę utworu The Cure, w którym występuje słowo „morze”.

Na odpowiedzi – z wybranym miastem – czekamy do 23.59 – w piątek 28.06.2019 – pod adresem [email protected]. Wygrywa pierwsza osoba z prawidłową odpowiedzią.

Wszystkie informacje znajdziecie na naszej specjalnej stronie poświęconej temu wydarzeniu thecure.pl/multikino Odwiedzajcie stronę www.thecure.pl, a także nasze media społecznościowe, gdzie będziemy rozdawać zaproszenia do Multikina.