Rekordowe Glastonbury. Rozdajemy zaproszenia do Multikina w Krakowie i Rzeszowie

The Cure zamknęli na głównej scenie niedzielny wieczór festiwalu Glastonbury. Na imprezie, która w przyszłym roku będzie kończyć 50 lat, wystąpili jako „headlinerzy” już po razy czwarty, wyrównując tym samym rekord zespołu Coldplay. Kilka godzin przed koncertem w wywiadzie dla BBC 6 Music Robert Smith potwierdził, że nowy album grupy planowany jest na listopad tego roku oraz, że podczas tego i nadchodzących festiwali nie usłyszymy żadnego z nowych utworów, gdyż te nie pasują do prezentowanego programu.

Tak też się stało. Zespół po prostu odegrał standardowy, tegoroczny letni zestaw:

PLAINSONG
PICTURES OF YOU
HIGH
A NIGHT LIKE THIS
LOVESONG
LAST DANCE
BURN
FASCINATION STREET
NEVER ENOUGH
PUSH
INBETWEEN DAYS
JUST LIKE HEAVEN
FROM THE EDGE OF THE DEEP GREEN SEA
PLAY FOR TODAY
A FOREST
SHAKE DOG SHAKE
DISINTEGRATION

LULLABY
THE CATERPILLAR
THE WALK
FRIDAY I’M IN LOVE
CLOSE TO ME
WHY CAN’T I BE YOU?
BOYS DON’T CRY

Czas na KONKURS, gdzie do wygrania są podwójne zaproszenia do Multikina w Krakowie i Rzeszowie na film „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”. Polska premiera będzie miała miejsce 18 lipca 2019 o godz. 20 równocześnie w dwunastu Multikinach w całej Polsce. Szczegóły na naszej specjalnej stronie: thecure.pl/multikino

Jeśli chcecie zobaczyć koncert z Hyde Parku w Mulikinie w Krakowie, lub Rzeszowie wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: W którym roku The Cure zagrali na festiwalu Glastonbury po raz pierwszy? Wygrywają osoby, które jako pierwsze przyślą prawidłowe odpowiedzi na adres email: [email protected] (Dopiszcie miasto).

Kolejny koncert The Cure zagrają w czwartek w Nowym Sadzie.