Dezintegracja twierdzy. Rozdajemy wejściówki do Multikina w Katowicach i Zabrzu.

To było otwarcie festiwalu, to była największa gwiazda. Pierwszy koncert The Cure w Serbii mamy za sobą. W samym sercu drugiego co do wielkości miasta tego kraju, przy słynnej Twierdzy Petrovaradińskiej, zespół zagrał zestaw piosenek, który zarezerwowany jest dla tych miejsc, gdzie grają po raz pierwszy (i dla Glastonbury). Dodajmy, że na tym festiwalu trudno szukać nazw zespołów z nagłówków internetowych. Oprócz Roberta Smitha i spółki, chyba najbardziej znane to 65dayofstatic, Dub FX i gwiazda trzeciego dnia – Greta van Fleet.

Wracając do koncertu, to do utworów zagranych na Worthy Farm dodano Just One Kiss, Primary i 39, a na bis wrzucono jeszcze Doing the Unstuck. Oprócz tego – mieliśmy powtórkę z Glastonbury (tylko bez flag).

Był to też kolejny koncert ze streamem, jednakże można go było oglądać wyłącznie w Serbii (lub udając, że jest się w Serbii).

Oto pełen zestaw utworów zagranych w Novim Sadzie:

Plainsong
Pictures Of You
High
A Night Like This
Just One Kiss
Lovesong
Last Dance
Burn
Fascination Street
Never Enough
Push
Inbetween Days
Just Like Heaven
From The Edge Of The Deep Green Sea
Play For Today
A Forest
Primary
Shake Dog Shake
39
Disintegration

Bis:
Lullaby
The Caterpillar
The Walk
Doing The Unstuck
Friday I’m In Love
Close To Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

Kolejny koncert już jutro na słynnym duńskim festiwalu w Roskilde.

Nasz konkurs, który organizujemy dzięki uprzejmości Multikina nadal trwa! Przypomnijmy, już 18.07.2019 – na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film z koncertu, który odbył się rok temu w Hyde Parku. Film wyreżyserowany został przez Tima Pope’a.
Tym razem do wygrania po jednej podwójnej wejściówce do Multikina w Katowicach i w Zabrzu.

Oto pytanie:
Którą rocznicę wydania Disintegration obchodzimy w tym roku?

Na odpowiedzi czekamy do 23:59 w sobotę 06.07.2019 pod adresem [email protected]. Ważne! Podajcie proszę do jakiego miasta chcielibyście wejściówkę. Wygrywa pierwsza osoba, która udzieli prawidłowej odpowiedzi.

The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park będzie można obejrzeć na ekranach 12 kin sieci Multikino. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej specjalnej stronie poświęconej temu wydarzeniu thecure.pl/multikino

Odwiedzajcie stronę www.thecure.pl, a także nasze media społecznościowe, gdzie cały czas rozdajemy zaproszenia do Multikina.