Portugalia nie zawiodła. Rozdajemy wejściówki do Multikina w Warszawie.

Zaczęło się od dzwoneczków, zestaw podstawowy zakończył utwór z dźwiękiem stłuczonej szyby. Cały koncert zakończył, po 36 piosenkach, Killing an Arab.
Poprzedni koncert rozpoczął się od solowego, akustycznego występu Roberta Smitha, a następny Shake Dog Shake… Tak było 7 lat temu, również w czasie trasy festiwalowej.

Tym razem obyło się bez niespodzianek, jako że w Portugalii The Cure już grali, koncert rozpoczął się od Shake Dog Shake, a zakończył Boys Don’t Cry. W międzyczasie usłyszeliśmy te same piosenki co na poprzednich koncertach odpowiednio wymieszane. Jedyne co wyróżnia ten koncert, to fakt, że obok Glastonbury, to był najkrótszy występ w czasie tej trasy. Zespół zagrał 26 utworów, czyli o 10 mniej niż gdy poprzednio grali na tym festiwalu.

Oto utwory, które można było usłyszeć w podlizbońskim Alges:

Shake Dog Shake
Burn
Fascination Street
Never Enough
Push
In Between Days
Just Like Heaven
From the Edge of the Deep Green Sea
Pictures of You
High
Just One Kiss
Lovesong
Last Dance
A Night Like This
Play for Today
A Forest
Primary
39
One Hundred Years

Bis:
Lullaby
The Caterpillar
The Walk
Friday I’m in Love
Close to Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

Kolejny koncert już w sobotę, na festiwalu Mad Cool w Madrycie.


Większość Europy mogła się już wczoraj (11.07.2019) cieszyć z oglądania koncertu zarejestrowanego w zeszłym roku w Hyde Parku, my będziemy musieli poczekać jeszcze tydzień.

Nasz konkurs, który organizujemy razem z siecią Multikino dobiega dzisiaj końca. Na koniec zostawiliśmy wejściówki do Warszawy, do Multikina w Złotych Tarasach i na Ursynowie. Wierzymy, że nasze pytanie nie sprawi Wam trudności:

W którym roku The Cure po raz pierwszy i na razie jedyny wystąpili w Warszawie?

Na odpowiedzi czekamy do soboty 13.07.2019 do godziny 23.59 pod adresem [email protected]. Pamiętajcie, żeby dopisać do którego Multikina chcielibyście się wybrać. Podwójną wejściówkę otrzyma osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi.

Wszystkie informacje na temat kin, w których będzie można obejrzeć „The Cure Anniversary 1978-2018”, a także na temat cen biletów, możecie znaleźć na naszej specjalnej stronie: www.thecure.pl/multikino

Poniżej zwiastuny koncertu: