The Cure nie zagra. Zagrają The Cure! Impreza w Gdańsku, a dla Was specjalne wejściówki!

Jedyny festiwalowy koncert The Cure w Europie nie odbędzie się. Pandemia zamknęła wszystkie imprezy. 4 lipca 2020 The Cure miał zagrać w Polsce niezwykły koncert jako headliner Open’er Festival, a my mieliśmy tam być i sycić zmysły. Jednak piosenki legendarnego The Cure (co, o ironio, oznacza lekarstwo) na przekór wszystkiemu wybrzmią w planowanym terminie.

Close’n’air 2020: Waiting for The Cure to unikatowa inicjatywa, która już w najbliższą sobotę wybrzmi z Gdańska. Bezpłatny koncert online, na którym polska formacja Mariage zagra kilkanaście legendarnych kawałków The Cure. To nie pierwsza tego typu inicjatywa, choć pierwsza na tak szeroką skalę. Już w 1999, w dniu i z okazji 40. urodzin Roberta Smitha (lidera The Cure), Mariage zagrało w jednym z wrocławskich klubów mocny koncert. 4 lipca znów to zrobią.

Nie będzie to jednak wydarzenie podobne do tych, których sporo odbyło się podczas lockdownu. To nie koncert z domowego zacisza muzyków czy kameralnego studia. To wydarzenie online lecz z pełnym, festiwalowym rozmachem. Pełnowymiarowa scena ustawiona na brzegu morza, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie. A klimat rodem z koncertów The Cure. Organizatorzy chcą dać koncertem namacalną nadzieję, że wszystko wróci do normy, już niedługo…

Koncert z Gdańska będzie można obejrzeć na żywo w sobotę 4 lipca od godz. 21 pod tym adresem: https://www.camdivision.pl/pl/koncert-the-cure

Zapraszamy Was na oficjalną stronę imprezy: https://www.facebook.com/events/608191289823637/

The Cure PL patronuje medialnie całemu wydarzeniu.

Koncert będzie mogło oglądać na żywo jedynie 150 osób. Ale mamy dla Was specjalne wejściówki na to wydarzenie. Pierwsze dwie osoby, które wyślą poprawną odpowiedź na adres [email protected] dostaną podwójne zaproszenia. A pytanie brzmi: The Cure mieli zagrać na tegorocznym festiwalu Open’air. Który to miał być już koncert The Cure w Polsce?

KONKURS ZAKOŃCZONY.