Just Like Heaven kameralnie

Nie tylko na koncertach znanych artystów jak np. niedawno Edyta Górniak czy Mela Koteluk, ale tez prawdopodobnie na wielu malych imprezach w Polsce mozemy uslyszec muzyke The Cure. Takie informacje pojawiaja sie sporadycznie, ale zawsze warte sa odnotowania.

Na stronie Portalu Informacyjnym Powiatu Kamienskiego czytamy: „W dniu 20 października 2013r na zaproszenie ośrodka kultury w Wolinie i tawerny KAPHORN, wystąpił duet Anna Celebańska (gitara, śpiew)-Valerii Burianenko(saksofon). Muzycy zaprezentowali piosenki kompozytorów, autorów tekstów, postaci których twórczość odbiła się szerokim echem w świecie muzyki i nadal jest ona inspiracją dla wielu artystów.

Była to muzyczna podróż w czasie, podczas której można było wysłuchać największych polskich szlagierów sprzed II wojny światowej- utworów pochodzących ze ścieżek dźwiękowych najbardziej popularnych filmów tamtego okresu. Tego wieczoru mogliśmy usłyszeć również znane utwory Franka Sinatry, Raya Charlesa , Niny Simone, A.C. Jobima jednego z twórców stylu bossa nova, a także nieśmiertelnych The Beatles jak i popularnej w latach 80tych brytyjskiej grupy The Cure aż po utwory, które stały się znane w ostatnich latach. Anna Celebańska zaprezentowała także kompozycje własne.”

A tak brzmi Just Like Heaven Anny Celebańskiej…