The Cure od A do Z w sprzedaży od listopada

Curepedia, czyli encyklopedyczne wydanie wszystkiego, co związane z The Cure ukaże się 9 listopada. Już teraz można zamawiać je w przedsprzedaży w dwóch wersjach. Zwykłej i Deluxe. Ta druga dostępna będzie nieco później.

„Encyklopedyczne A-Z The Cure, prezentujące różnorodne ciekawostki, biografie obecnych i byłych członków zespołu, podsumowania każdego albumu i wybranych piosenek, szczegóły dotyczące różnych tras koncertowych i filmów zespołu oraz eseje na temat szerszych kwestii, takich jak ich wizerunek, polityka i wpływy.

Curepedia to zabawna, ekscentryczna i lekceważąca – oddająca ducha samego zespołu – kompleksowa biografia jednego z największych zespołów alternatywnego rocka na świecie, napisana przez Simona Price’a.

Twarda edycja tej książki zawiera strony wewnątrz drukowane czerwoną i czarną farbą, wstążkę zakładającą oraz indywidualnie zaprojektowane przedwstawki z literami C-U-R-E autorstwa Andy’ego Velli.

Zawiera dwa pocztówki (…)

Luksusowa limitowana edycja, ograniczona do 1000 egzemplarzy, zawierająca:

Alternatywną oryginalną okładkę Spersonalizowane etui Wstążkę zakładającą i 26 zintegrowanych pełnokolorowych nagłówków rozdziałów A-Z Strony wewnątrz drukowane czerwoną i czarną farbą oraz spersonalizowane przedwstawki z literami C-U-R-E Cztery dodatkowe odbitki (C-U-R-E) z oryginalnej techniki mieszanej w kopercie Wkładka z książkową tabliczką z autografami Simona Price’a (autora) i Andy’ego Velli (projektanta)”