Push – a cure fan documentary

16 lat temu Arusha wraz z przyjaciółmi wybrała się w podróż na „ostatnią trasę” koncertową The Cure. Objeżdżając nie tylko USA,  ale i Stary Kontynent dokumentowała wszystko, również – za ich zgodą – sam zespół. Film jest w 80% ukończony, wymaga jednak profesjonalnej obróbki i postprodukcji. Dlatego pod adresem curefandocumentary.com zbierane są fundusze na jego ukończenie.

Pojawił się już krótki filmowy zwiastun tego, co będzie można zobaczyć. W tym ujęcia z Łodzi. Wprawne oko zauważy krótkie migawki sprzed Grand Hotelu, jak również z samej Hali Sportowej. Do obejrzenia tutaj.

Przy okazji my przypomnimy się z naszymi pomysłami stworzenia dwóch amatorskich dokumentów: „The Cure w Łodzi 2000” i „The Cure w Polsce”. Zawierające dotychczas znane, publikowane filmy, a może też coś nowego? W przypadku zebrania dostatecznej ilości materiałów na pewno opublikujemy te nasze dokumenty jeszcze przed październikowym koncertem. Jeśli posiadacie nagrania z samego pobytu lub koncertów The Cure w Warszawie, Łodzi i dwukrotnie w Katowicach prosimy o kontakt: thecure.pl/kontakt