Zobacz zwiastun “Four Imaginary Decades” naszego dokumentu na 40-lecie The Cure

Dzisiaj, 19 kwietnia, obchodzimy skromną i szczęśliwą, trzynastą rocznicę powstania serwisu thecure.pl. „Trzynastka” w historii tego zespołu odgrywa znaczącą rolę – trzynaście albumów, ostatni z nich z trzynastką w tytule, wcześniej singiel „The 13th”. Jeśli ktoś Was zapyta ilu muzyków zatrudnionych było w The Cure na przestrzeni czterech dekad? Odpowiedź będzie równie prosta… trzynastu.

Wracając do wspomnianego w tytule „Four Imaginary Decades”… Trwający równo trzy godziny, zmontowany z kilkuset chronologicznie przedstawionych fragmentów wywiadów, występów telewizyjnych, koncertów, jednym słowem wszystkich wyróżniających się wydarzeń z historii zespołu. Wielka podróż z The Cure od 1977 roku do teraz. Być może niektórzy z Was poznali już wcześniej towarzyszący projektowi plakat (poniżej).

https://www.instagram.com/p/BgwXKCsHnVO/

Premiera „Four Imaginary Decades” planowana jest na 1 lipca. W tym samym dniu dokument będzie można obejrzeć na thecure.pl, a także pobrać na dysk. Film w całości przygotował Marcin Marszałek. Poniżej zwiastun…

#TheCure40