Wstrząśnięte Werchter. Rozdajemy wejściówki do Multikina w Łodzi i Poznaniu.

Festiwal w Werchter jest chyba najczęściej odwiedzanym przez The Cure. Pierwszy raz zagrali w Belgii w 1981 roku i to chyba najbardziej pamiętny występ, gdyż właśnie wtedy Simon Gallup dość niepochlebnie wyraził się o Robercie Palmerze, który w tym czasie był jedną z największych gwiazd tamtej edycji.

Tym razem The Cure również postanowili zmodyfikować trochę zestaw utworów, powracając do rozpoczęcia od Shake Dog Shake, ale następnie zaskoczyli, bo zagrali od razu Just One Kiss, po którym usłyszeliśmy Lovesong. Nada nie powrócono do Wendy Time.

Jak widać sam zestaw piosenek się nie powiększył, a jedyne zmiany są kosmetyczne w kolejności odegrania.

Poniżej pełen zestaw zagrany w Belgii:

Shake Dog Shake
Just One Kiss
Lovesong
Last Dance
Pictures Of You
High
A Night Like This
Burn
Fascination Street
Never Enough
Push
Inbetween Days
Just Like Heaven
From The Edge Of The Deep Green Sea
Play For Today
A Forest
Primary
Want
39
One Hundred Years

Bis:
Lullaby
Caterpillar
Tha Walk
Doing The Unstuck
Friday I’m In Love
Close To Me
Why Can’t I Be You?
Boys Don’t Cry

Kolejny koncert już w niedzielę – The Cure powracją do Glastonbury!

Czas na konkurs! Razem z Multikinem zapraszamy Was na pokaz filmu The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London, który odbędzie się 18.07.2019 w 12 Multikinach w Polsce.

Tym razem mamy podwójne wejściówki dla fanów z Poznania i Łodzi. Do wygrania po jednej podwójnej wejściówce do każdego z tych miast.

Oto pytanie: Ile razy, wliczając tegoroczny, zespół The Cure wystąpił na Festiwalu w Werchter?

Na odpowiedzi – z wybranym miastem – czekamy do 23.59 – w niedzielę 30.06.2019 – pod adresem [email protected]. Wygrywa pierwsza osoba z prawidłową odpowiedzią. Do zwycięzców odezwiemy się mailowo.

Wszystkie informacje znajdziecie na naszej specjalnej stronie poświęconej temu wydarzeniu thecure.pl/multikino Odwiedzajcie stronę www.thecure.pl, a także nasze media społecznościowe, gdzie będziemy rozdawać zaproszenia do Multikina.