Roskilde odpowiednio wymieszane. Rozdajemy zaproszenia do Multikina we Wrocławiu i Lublinie

To miała być Gdynia. Właśnie na sobotę 6 lipca The Cure zostali wpisani na listę festiwalu Opener. Potem plany się zmieniły, obie strony nabrały wody w usta i przyszło nam jedynie odliczać dni, ale do kinowej premiery koncertu The Cure 18 lipca.

The Cure widnieli na plakatach Roskilde Festival kilkukrotnie. W 1985, 1990, 1995, 2000 i 2012 roku. W 2000 mieli zamykać piątkowy dzień festiwalu, ale tragedia jaka wydarzyła się podczas koncertu Pearl Jam, którzy występowali przed nimi, napór tłumu i śmierć dziewięciu osób, spowodowała, że na scenę już nie wyszli.

Wczorajszy koncert był transmitowany w duńskiej telewizji z półgodzinnym opóźnieniem, a The Cure zagrali dobrze znany nam, odpowiednio wymieszany, zestaw utworów.

SHAKE DOG SHAKE
FROM THE EDGE OF THE DEEP GREEN SEA
JUST ONE KISS
LOVESONG
LAST DANCE
PICTURES OF YOU
HIGH
A NIGHT LIKE THIS
BURN
FASCINATION STREET
NEVER ENOUGH
PUSH
INBETWEEN DAYS
JUST LIKE HEAVEN
PLAY FOR TODAY
A FOREST
PRIMARY
WANT
39
ONE HUNDRED YEARS

LULLABY
THE CATERPILLAR
THE WALK
FRIDAY I’M IN LOVE
CLOSE TO ME
WHY CAN’T I BE YOU?
BOYS DON’T CRY

Kolejny koncert The Cure zagrają w czwartek na festiwalu NOS Alive w Portuglii.

Razem z Multikinem zapraszamy Was na pokaz filmu „The Cure – Anniversary 1978-2018 Live in Hyde Park London”, który odbędzie się w czwartek 18 lipca 2019 w dwunastu Multikinach w Polsce.

Tym razem mamy podwójne wejściówki do Multikina we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki) i do Lublina. Do wygrania po jednej podwójnej wejściówce do każdego z tych miast.
Pytanie brzmi… Ile razy, łącznie z wczorajszym koncertem, The Cure zagrali na festiwalu w Roskilde?
Na odpowiedzi (wpiszcie miasto) czekamy pod adresem [email protected] Wygrywa pierwsza osoba z prawidłową odpowiedzią. Do zwycięzców odezwiemy się mailowo.

Wszystkie informacje znajdziecie na naszej specjalnej stronie poświęconej temu wydarzeniu thecure.pl/multikino

Odwiedzajcie stronę www.thecure.pl, a także nasze media społecznościowe, gdzie będziemy rozdawać kolejne zaproszenia do Multikina.