Zaczęło się i to trzeba powiedzieć, że z całkiem niezłym przytupem. Piątkowy wieczór spędziłem na wspólnym, rybnicko-londyńsko-lubońskim oglądaniu koncertu z Barcelony. Na telewizorze Amazon Prime, na ekranie laptopa Twitch, a w rękach telefon i wspólne […]
