Pospieszny do Wish przez Disintegration

Koncert The Cure na wolnym powietrzu przy pełni księżyca. Czy lepszą scenerię można sobie wymarzyć? Główną część występu w Sleep Train Amphitheatre zdominował materiał z albumów Disintegration i Wish. Tym razem zabrakło Bloodflowers, a Wild Mood Swings, czy Kiss Me Kiss Me Kiss Me reprezentowały jedynie jeden lub dwa utwory. W zestawie były za to ponownie m.in. This Twilight Garden, The Exploding Boy. Koncert zakończył zestaw megahitów Inbetween Days, Just Like Heaven, Boys Dont Cry i Friday I’m In Love – zagrany dopiero drugi raz podczas tej trasy i ponownie w… piątek.

My podczas transmisji skupialiśmy się głównie na tym co działo się wokół. Ponieważ CAŁY koncert można było obejrzeć w aplikacji Periscope, dzięki użytkownikowi FIVESWINGLIVE. Wielkie dzięki!

Pełny zapis naszej RELACJI LIVE dostępny jest tutaj: thecure.pl/relacja-live-chula-vista-sleep-train-amphitheatre – tam też więcej zdjęć, które zamieszczaliśmy na żywo…

The Cure zagrali:

OPEN

HIGH

PICTURES OF YOU

CLOSEDOWN

THIS TWILIGHT GARDEN

A NIGHT LIKE THIS

ALL I WANT

PUSH

JUPITER CRASH

LAST DANCE

LULLABY

THE END OF THE WORLD

LOVESONG

A LETTER TO ELISE

FASCINATION STREET

THE HUNGRY GHOST

FROM THE EDGE OF THE DEEP GREEN SEA

END

IT CAN NEVER BE THE SAME

AT NIGHT

M

PLAY FOR TODAY

A FOREST

STEP INTO THE LIGHT

US OR THEM

BURN

WRONG NUMBER

THE WALK

THE EXPLODING BOY

INBETWEEN DAYS

DOING THE UNSTUCK

FRIDAY I’M IN LOVE

BOYS DON’T CRY

Kolejny koncert w poniedziałek nad ranem naszego czasu. Pierwszy z trzech wyprzedanych w Hollywood Bowl. The Cure podczas tej trasy aż trzykrotnie będą występować po trzy noce z rzędu w tym samym miejscu. Podczas najbliższego tygodnia w Los Angeles, później w Nowym Jorku i na koniec całej trasy w Londynie.

***

***

Skrót koncertu…

***

***

Każda strona o koncercie jest aktualizowana wielokrotnie. Dodawane są zdjęcia, materiały wideo i inne. Sprawdź ponownie…