Stereophonics zagrali Friday I’m In Love w… salonie

Przez natłok różnych wpisów związanych z premierą „The Cure Łódź Multicam” zupełnie przeoczyliśmy tę wiadomość. A ponieważ od czasu do czasu zamieszczamy na stronie jakiś wyróżniający się cover The Cure, postanowiliśmy wrócić do tej informacji sprzed trzech miesięcy. Tym bardziej, że nie tylko wątek samego utworu The Cure tutaj się pojawia…

Państwo Berry dwa tygodnie wcześniej wygrali konkurs dla osób, które niedawno kupiły swój pierwszy dom w Horley. Wszystko zostało zorganizowane przez angielską stację radiową Absolute. „Myśleliśmy, że to tylko audycja radiowa, która miała się odbyć w naszym domu, ale kilka dni wcześniej dowiedzieliśmy się, że zagrają Stereophonics.” – mówi Donna Berry.

Koncert odbył się, zanim zdążyli przenieść większość swoich mebli. Ponad 30 członków rodziny i przyjaciół pary stłoczyło się w salonie, aby obejrzeć Stereophonics, którzy zagrali cztery piosenki, w tym „Caught by the Wind” oraz cover The Cure „Friday I’m In Love”, w odniesieniu do faktu, że frontman Robert Smith dorastał i uczęszczał do szkoły podstawowej właśnie w Horley.

(fot. Absolute Radio)