Specjalne „Wydanie 1921” albumu The Cure

Seria „The 1921 Edition” zawiera starannie dobrany wybór limitowanych edycji i ekskluzywnych winyli, obejmujących najlepsze albumy i filmowe ścieżki dźwiękowe, specjalnie wytłoczonych na pięknych kolorowych winylach – wszystkie będą dostępne w angielskiej sieci sklepów HMV w sobotę 15 czerwca oraz tego samego dnia o 16:00 na stronie hmv.com. Jak zawsze, te ekskluzywne produkty będą dostępne na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”… i gdy się wyprzedadzą, znikną na dobre!

Album został ponownie zremasterowany przez Roberta Smitha i Milesa Showella w Abbey Road Studios w Londynie. Będzie wydany po raz pierwszy na przezroczystym winylu, w specjalnym przezroczystym rękawie z nadrukowaną wewnętrzną kopertą. „Japanese Whispers” to kompilacja singli i B-side’ów The Cure wydanych między listopadem 1982 a listopadem 1983 roku, która pojawiła się na listach UK Album Chart 24 grudnia 1983 roku. Zawiera single „The Lovecats”, „The Walk” i „Let’s Go To Bed”.

Na razie, prócz sieci HMV, płyta jest wymieniona jedynie w katalogu amerykańskiego Turntablelab.com. W odróżnieniu od angielskiej sieci, „Japanese Whispers” można tam zamawiać w przedsprzedaży.