Seans Niedzielny: Robert Smith ratuje South Park

Robert Smith: „Przysłano mi faksem scenariusz, ale tylko z moją rolą. Desperacko próbowałem się domyślić, o czym może być ten odcinek, ale bezskutecznie. Nie miałem pojęcia, że czekała mnie walka z Barbarą Streisand w obronie przyszłości South Parku!”.

W tym odcinku Cartman znajduje starożytny trójkąt, który chce zdobyć Streisand – przemieniona w Mecha-Streisand — ponieważ dzięki niemu zdobędzie moce, które umożliwią jej opanowanie całego świata. Na końcu odcinka Kyle wykrzykuje: „Disintegration to najlepszy album wszech czasów!”.

„Byłem chyba tak samo zdumiony, kiedy usłyszałem to po raz pierwszy, jak wszyscy inni — powiedział Robert. — Podejrzewałem, że robią sobie jaja, ale to bardzo miłe usłyszeć, jak mówią, że Disintegration jest najlepszym albumem, jaki kiedykolwiek został nagrany. Pomyślałem, że to naprawdę słodki moment dla mnie… jak powiedziałby Carlton!”.

Dzisiaj w Seansie Niedzielnym odcinek „Mecha-Streisand” z gościnnym udziałem Roberta Smitha. Wersja z polskimi napisami.

Zapraszamy przy okazji do poprzednich „Seansów Niedzielnych”, gdzie prezentowaliśmy takie tytuły jak m.in. The Cure in Orange, czy Urodzinowy koncert Davida Bowiego